Odzież używana zima 2017

Grudzień wprowadza nas w okres zimowy i przedświąteczny. Jest zatem najwyższy czas na uzupełnienie zasobów swojego sklepu z odzieżą używaną o kolekcję zimową. Na pewno wielu Klientów już czeka, aby zakupić ciekawe ubrania na zimę. Najbliższa dostawa odzieży na zimę odbędzie się 6 grudnia 2017r. czyli w najbliższą środę. Odzież pochodzi z własnych zbiórek w Niemczech.

W dostawie większa część wsadu będą stanowiły ubrania zimowe, przede wszystkim kurtki męskie, damskie i dziecięce, w przeważającej mierze z metkami renomowanych sklepów odzieżowych. Przeważnie są to kurtki C&A czy Bonmarche. Oprócz kurtek zawsze można znaleźć ciepłe płaszcze męskie i damskie, bluzy dla dzieci i młodzieży szkolnej z motywami postaci z bajek oraz metkami firm NIKE, ADIDAS czy C&A. Dużą część stanowią również wszelkiego rodzaju bluzki damskie na każdą okazję – imprezę imieninową, urodzinową, czy świąteczną… tak, tak, za pasem już mamy święta. Tylko patrzeć, jak w sklepach zaczną pojawiać się choinki ;) .

Odzież używana zimowa sprzedawana w naszej hurtowni to gwarancja najwyższej jakości. W naszym towarze nie znajdziesz bezsensownych „wypełniaczy”, które podwyższają wagę, a potem w sklepie nie znajdują nabywców. Nasza odzież jest całkowicie sprzedawalna.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą HURTOWNI ODZIEŻY. Aby uzyskać aktualna ofertę handlową prosimy o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza. Zapraszamy do współpracy również hurtownie odzieży używanej chcące powiększyć swój asortyment.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść