odzież

ODZIEŻ I MODA – CZYLI TO WSZYSTKO CO SKŁADA SIĘ NA TRENDY GARDEROBĘ.

Zajmiemy się modnymi  kreacjami. Tym, co aktualnie w modzie kocha świat i my, Polacy. Przedstawimy, co aktualnie noszą blogerzy na całym świecie.  Składowa naszej garderoby zaczyna się na bieliźnie, a kończy na płaszczach i kurtkach. W naszych opisach nie ominiemy żadnej jej części. Wydawałoby się, że bielizna nie musi być wyjątkowo modna ponieważ nikt jej nie widzi (poza małymi wyjątkami ;) ), nic bardziej mylnego, przecież musimy podobać się same (sami) sobie, dzięki temu będziemy atrakcyjne (atrakcyjni) dla naszych partnerów życiowych i wszystkich ludzi wokół nas. Można mieć wrażenie, że przez modę przewinęło się już wszystko, od płaszczy klasycznych trenczów, kurtek parek, czy płaszczy i kurtek ze skórzanymi rękawami, ramonesek jak i marynarek udających kurtki.  Zapewne projektanci i styliści nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i kolejne nowości lub odgrzewane nowości sprzed wielu lat będą gościć w naszych sklepach.

Postaramy się, by na naszej stronie znalazły się aktualne sklepowe trendy i kolekcje. Ciuszki, które warto kupić, które są ponadczasowe, a których nie warto kupować ponieważ są sezonowe i za parę miesięcy już ich nie włożymy. Nie warto inwestować w coś, co założymy tylko kilka razy. Chyba, że mamy konto na istniejących serwisach ciuchowych, na których możemy się nimi wymieniać lub po prostu je sprzedać. Jeśli nam się już znudziły postarajmy się, aby miały swoje drugie życie.

Ponadto będziemy opisywać aktualne nowości w sklepach kosmetycznych oraz te, które polecają dziewczyny (i nie tylko) w internecie. Są na rynku kosmetyki do makijażu, czy do pielęgnacji zupełnie nietrafione lub takie, które zagościły w naszych kosmetyczkach przez dłuższy okres. Każda z nas ma w swojej kosmetyczce tusz, który uwielbia od lat lub taki, który użyła zaledwie raz i wylądował w koszu. My, kobiety musimy się bardzo napracować, żeby kupić coś co będzie nam służyło przez dłuższy czas.

Warto zerkać na strony internetowe dziewczyn, które polecają konkretne kosmetyki, które używają i spełniły ich oczekiwania. Możliwe, że te same tusze, kredki, pomadki czy błyszczyki również będą dla nas odpowiednie. Zapewne, gdy już raz trafimy z pomocą blogerek na swoje ulubione kosmetyki jeszcze nie raz będziemy wracać na ich witryny internetowe, żeby znaleźć coś, co będzie w kwestiach urody również nam odpowiadać.

To, co modne w biżuterii – dla każdego będzie to niejako co innego. Jeden bardziej lubi złoto, stare złoto, drugi srebro i białe złoto. W każdym sezonie będzie modne co innego, aby przykuć uwagę klienta na zakup danej rzeczy. Długie wisiory, krótkie i duże naszyjniki, duże i masywne pierścionki czy bransoletki i zegarki, na tym wszystkim będziemy się po kolei skupiać, ażeby przedstawić Wam to, w co warto zainwestować.

Podsumowując, chcemy podzielić się wiedzą na temat ciuszków, kosmetyków, zabawek i innych gadżetów, które możemy znaleźć w workach z odzieżą używaną z Niemiec i z Anglii. Niektóre kosmetyki są kompletnie nowe nigdy nie otwierane. W sklepach z odzieżą używana możemy kupić nowe rzeczy, nowe kosmetyki, takie jak żele pod prysznic, balsamy do ciała, kremy do rąk, pudry, tusze do rzęs, czy lakiery do włosów i do paznokci. Rozpiętość jest naprawdę duża, więc nawet trudno opisać wszystko to, co mogłoby się znaleźć na półkach sklepu z odzieżą, ponieważ ludzie mogą oddać absolutnie wszystko nawet sprzęt AGD.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść