Ciucholandy

CIUCHOLAND – NIE TYLKO ODZIEŻ

W każdym ciucholandzie najważniejszym i najbardziej eksponowanym towarem jest odzież. Wieszaki uginają się pod niewiarygodnie dużą ilością ubrań męskich, damskich i dziecięcych. Każdy lumpeks ma swój system układania i wieszakowania rzeczy. W jednym znajdziemy kosze do których rzeczy są po prostu powrzucane, w innym będą to wyselekcjonowane kolorami i rozmiarami ciuchy. Kupimy tutaj kurtki, płaszcze, marynarki, spodnie, rzeczy dla dzieci od śpioszków po śliniaczki.

Ciucholandy skupiają się w większości na odzieży, ale są też takie sklepy, które kupują towar w których możemy znaleźć wszelkiego rodzaju gadżety. Będą to kosmetyki, paski, buty, mały sprzęt AGD, ramki na zdjęcia, kubki, talerzyki, sztućce, porcelana, wazony, lokówki, prostownice do włosów, torebki, foteliki dziecięce, lalki, samochodziki, obrusy, pościele, kołdry, a nawet książki i płyty CD i DVD.

W większości ciucholandów znajdziemy małe ilości kosmetyków, pościeli, obrusów czy zabawek. Firmy zbierające odzież za granicą np. w Anglii czy Irlandii podczas zbiórki sygnalizują darczyńcom co aktualnie zbierają, większość się do tego stosuje, nie mniej jednak między ubraniami można znaleźć wciśnięty wazon, spinki do włosów czy lokówko suszarkę. Istnieją także zbiórki, które skupiają się na różnego rodzaju gadżetach. W Polsce możemy kupić właśnie taki towar z przeważającą ilością gadżetów, a mniejszej ilości odzieży.

Niektóre sklepy podczas każdej dostawy posiadają tego typu rzeczy niektóre robią specjalny dzień gadżetowy. Podczas takich zakupów można natknąć się dosłownie na wszystko. Większość kobiet szuka ulubionych perfum, szminek, pudrów czy kosmetyków do włosów. Niekiedy są to kosmetyki nieużywane jeszcze w opakowaniach z zaklejonymi wieczkami. W takich przypadkach można kupić zupełnie nowy produkt w dużo niższej cenie niż w Polskich sklepach, mający datę przydatności w większości około 12 miesięcy. Ponadto kosmetyki, które możemy kupić w ciucholandach są niedostępne w Polsce.

Kolejnym pożądanym produktem jest małe AGD. Znajdziemy tutaj suszarki do włosów, loko suszarki, lokówki czy prostownice. Większość tych rzeczy posiada logo znanych międzynarodowych firm. Takie akcesoria kupowane w ciucholandach mają tzw. angielską wtyczkę, którą trzeba przerobić na polską. Przeważnie ceny takich akcesoriów wahają się, w każdym sklepie te ceny będą inne, jednakże na pewno będzie to opłacalny dla nas zakup.

Dodatkowo w ciucholandach znajdziemy zabawki. Są to zabawki najbardziej znanych i lubianych firm, między innymi: Fisher Price, Vtech, Motchercare, Disney, Playskool, Lego i inne. W zabawkach możemy znaleźć od gryzaków (czasami nowych w opakowaniu), poprzez zabawki interaktywne po zabawki kształtujące zmysły. Zabawki w większości są używane, ale w bardzo dobrym stanie. Zabawki można przeczyścić lub wyprać, w takim przypadku będą wyglądały jak nowe. Wśród zabawek możemy znaleźć także foteliki samochodowe czy wózki.

W celu otrzymania oferty cenowej na odzież używaną prosimy wypełnić formularz obok.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść