Jak kupić w lumpeksach

Kupowanie w lumpeksach nie jest czymś łatwym i przyjemnym, w dzień dostawy w większości ciucholandów ustawiają się ogromne kolejki kobiet i ostatnio również mężczyzn, którzy chcą trafić na swój wymarzony ciuch, buty czy inne akcesoria z galanterii. Są tak zwane: najlepsze ciucholandy, przy których stałe klientki  wiernie czekają pod drzwiami w dzień dostawy. W większości przypadków są to panie lekko po 40 – 50, które są na emeryturze, ale są również matki z dziećmi i panowie. Gdy już wybije godzina otwarcia wszyscy jak na złamanie karku lecą szukać najlepszych kąsków.  Każdy biegnie w kierunku wieszaków, na których wiszą rzeczy które aktualnie szukają. Niestety trzeba stwierdzić, że nie zawsze wygląda takie przebieranie słodko: Panie wyrywają sobie rzeczy z rąk i wrzeszczą jedna do drugiej, która wcześniej chwyciła dana rzecz i to jej ona się należy. Przypadków takich jest ogrom, ale chyba lepiej skupić się na tej jaśniejszej stronie zakupów.

W dzień dostawy ceny są najwyższe, w dzień dostawy osiągają nawet około 100zł, ale takie wysokie ceny przeważnie spotykamy w centrach dużych miast, gdzie czynsze za lokale są droższe. Na osiedlach te ceny plasują się w okolicach  29,00 do 59,00 złotych za kilogram. Są oczywiście ciucholandy, które cały towar maja wyceniony. Każda rzecz ma swoja metkę i swoją cenę. Są zwolennicy i przeciwnicy takiego sklepu z odzieżą używaną. Niewątpliwie, największą uciechę sprawi nam zakup mega fajnej rzeczy w cenie wagowej, ponieważ lekkie rzeczy przy cenie za kilogram będą nas kosztować w okolicy 5 – 10 złotych.

Pierwszego dnia nowej dostawy kupujemy wyjątkowe rzeczy które są aktualnie modne i na czasie, jak również te z metkami. W tym dniu również wybór rzeczy jest największy i właśnie wtedy kupujemy to na czym nam zależy. Rzeczy których nie potrzebujemy w danym czasie możemy zakupić w inny dzień tygodnia, gdy te ceny obniżają się. Jest takie prawdopodobieństwo, że któraś z klientek kupi to na co polowaliśmy, ale skoro uznajemy że nie jest dla nas aż tak ważne szukamy dalej.

Większość klientek kupuje rzeczy sezonowe, więc  jeśli chcemy zainwestować latem w rzeczy zimowe, a zima w rzeczy letnie warto kupić fajna kurtkę zimową latem i świetny stój kąpielowy zimą. Jeszcze w kolejne dni po dostawie można złapać fajne rzeczy które przydadzą się nam w kolejnym sezonie.

W ciucholandach kupimy odzież markową, niezniszczoną w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczególnie w czasach kryzysu sklepy z używana odzieżą są oblegane. Klienci mogą kupić dosłownie wszystko: od ubrań przez skarpetki, staniki, czapki, kurtki po sprzęt AGD czy RTV. Podsumowując będzie dobrze gdy era ciucholandów będzie trwała jak najdłużej, abyśmy mogli nosić rzeczy wielkich projektantów jak i znanych sieciówek.

Zapraszamy do zakupu odzieży używanej niemieckiej jak i angielskiej. W celu uzyskania dokładnej oferty prosimy wypełnić formularz obok.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść