Kreacje sylwestrowe 2013

Zbliża się wielkimi krokami sylwestrowy czas. Każda kobiet rozmyśla nad sukienką sylwestrową czy inna kreacją na tą wyjątkową noc. Nasza kreacja będzie zależała od tego dokąd tego wieczoru się wybierzemy. Czy będzie to bal? A może prywatka w gronie przyjaciół? Może najzwyczajniej w świecie domówka? Możliwości jest wiele, a co wybierzemy zależy wyłącznie od nas  i naszych partnerów. Na balu zapewne będzie obowiązywał dress code, dzięki któremu będziemy wiedzieli jaki strój tego wieczoru będzie obowiązywał. Zazwyczaj na bal panie ubierają się w długie suknie, zaś panowie we fraki. Na prywatkę w gronie przyjaciół zazwyczaj ubieramy się swobodnie. Możliwości mamy dużo. Od sukienek koktajlowych do jeansów z topem. Mężczyźni w tym wypadku mogą założyć garnitur lub luźny strój typu: jeansy koszula + jeansy t-shirt. Na zwyczajnej domówce możemy dokonać różnych wariacji z ubiorem.

Nie tylko w butikach znajdziemy sukienki balowe czy koktajlowe. Piękne kreacje sylwestrowe 2013  mamy możliwość kupić także w sklepach z odzieżą używaną. Najczęściej takie sukienki znajdziemy na dziale z odzieżą wycenioną. Możemy mieć w tym przypadku więcej pewności, że sukienka jest w bardzo dobrym, a nawet idealnym stanie.

Zapraszamy do zakupów w naszej Hurtowni odzieży używanej w Gdańsku wszystkich właścicieli sklepów z odzieżą używana. Warto zdywersyfikować dostawców i jakość towaru w swoim sklepie.  W celu uzyskania dokładnej oferty cenowej i towarowej prosimy o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza obok.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść