Modny t-shirt na wiosnę

Wiosna można powiedzieć  zadomowiła się u nas na dobre. Jednego dnia jest ciepło drugiego chłodniej mimo to dni są dłuższe i cieplejsze. Na sklepowych półkach jak i również w sklepach i hurtowniach z odzieżą używaną pojawiła się nowa wiosenna kolekcja.

Piękne płaszcze prochowce, modne ramoneski czy marynarki wykonane ze zwiewnych materiałów we wszystkich kolorach tęczy robią na sklepowych półkach furorę. Zestawienie marynarki czy ramoneski z t-shirtem cieszy się wyjątkową popularnością.

Wiosną i latem lubimy koszulki z naturalnych materiałów takich jak: bawełna, len czy wiskoza. Idealnie byłoby również, gdyby przeważały kolory pastelowe i białe. Top 2013 to koszulki z sową, z czaszką czy z porożem jelenia. Takie koszulki znajdziemy w kolekcjach: H&M, C&A, Warehouse, TopShop, Atmosphere i wiele innych które możemy znaleźć na sklepowych wieszakach jak i w sklepach z odzieżą z drugiej ręki.

Ponadczasowe są również koszulki Polo. Ralph Lauren zrobił już z nich swoją wizytówkę. Również polówki Tommy Hilfiger cieszą się uznaniem wśród klientów. Niestety, są to polówki dość drogich marek i nie każdego stać na to by ubierać się w markowych butikach. Klienci z mniejszym portfelem znajdą polówki i t-shirty wyżej wymienionych firm w Second Handach. Tam możemy znaleźć czy wyszperać koszulki nawet zupełnie nowe z metkami lub wręcz w idealnym stanie.

Atrakcyjne fasony znajdziemy również w tańszych sieciówkach, które oferują odzież męską, damska i dziecięcą. Kobiece kolekcje obfitują w koronki, zamki, paski, plisy i nadruki cyfr. Przeważają materiały naturalne również jedwabie. Powoli i nieśmiało pokazują się motywy zwierzęce.

W ofertach kolekcji męskich przeważają różnego typu paski – podłużne poprzeczne i ukośne. Również czaszki, palmy na wyspie i motywy zwierzęce. Kolorystyka również pastelowa jak również kolory  neonowe. Przeważa kolor żółty ale znajdziemy również w kolekcjach męskich kolor neonowo różowy.

Dziecięce koszulki również zostały hojnie wyposażone w różnego rodzaju motywy.  Między innymi: zebry, pasy, kropki, kwiatki, ptaszki, króliczki itp. Nie mogło również zabraknąć ulubionych dziecięcych motywów z kreskówek i bajek takich jak: Hello Kitty, Myszka Mickey, Tomek i przyjaciele czy Tom i Jery. Nie ma tutaj mowy o sztucznych tkaninach  czy wyjątkowo ciemnych kolorach. Przeważają znakomicie znane i lubiane przez dzieci i ich mamy naturalne materiały.

Podsumowując można napisać że t-shirt jest dobry na wszystko, ściślej ujmując że pasuje do wszystkiego i do każdego. Można go założyć do jeansów, krótkich spodenek jak również w przypadku kobiet do spódniczek. Dzieci mogą go nakładać dosłownie do wszystkiego.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść