Nakrycia głowy

Tego lata wyjątkowa furorę robią nakrycia głowy. Począwszy od czapek z daszkiem, poprzez chusty kończąc na kapeluszach z małym jak i dużym rondem.  Spacerując po plaży spotkamy kobiety w kapeluszach słomkowych jak i tych bawełnianych, dzieci w czapeczkach z daszkiem jak i bawełnianych kapelusikach, po mężczyzn najczęściej spotykanych w czapeczkach z daszkiem.

Prym na sklepowych półkach wiodą słomkowe kapelusze. Znajdziemy je zarówno w standardowym kolorze słomy jak i innych letnich kolorach, poczynając od pasteli do jaskrawych różów. Kapelusz ma nam służyć nie tylko do uzupełnienia naszej stylizacji ale także do ochrony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

W sklepach znajdziemy szeroki wybór kapeluszy, czapek jak i letnich chust. Ceny w sklepach wahają się od trzydziestu złotych wzwyż.  W sklepach z odzieżą używaną znajdziemy kapelusze, czapeczki jak i letnie czapki w cenach na wagę. Zważywszy na to, że waga takiego kapelusika jest naprawdę skromna, możemy założyć że cena takiego gadżetu będzie się wahała w okolicach mniej więcej do 10 złotych. Znajdziemy również nakrycia głowy w sklepach z odzieżą wycenioną, jednakże ceny będą wyższe.

W sklepach z odzieżą używaną możemy znaleźć namiastkę tego co chcielibyśmy osiągnąć w nakryciu głowy. Możemy znaleźć kapelusz który tylko w części będzie odpowiadał naszym wymaganiom. W takim wypadku możemy skorzystać z usług krawcowej lub same pobawić się w udekorowanie naszego kapelusza tasiemka , kupiona w pasmanterii lub doczepiając do niego kilka kolorowych kwiatków.

W przypadku czapeczek męskich najczęściej spotykanymi firmami w ciucholandach są: Adidas, NY, Primark, Nike. Sporo czapek znajdziemy w niemieckiej odzieży używanej. Niemniej jednak nie zawsze mamy wpływ na to, w jakiej hurtowni odzieży zaopatruje się właściciel sklepu.

Właścicieli sklepów zachęcamy do zakupów w naszej hurtowni. Więcej informacji po wysłaniu formularza kontaktowego.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść