Odzież sportowa

W sklepach z odzieżą używaną oprócz wszelkiego rodzaju ubrań codziennych znajdziemy również odzież, którą nosimy uprawiając różnego typu sporty. Uprawiając sport musimy pamiętać również o odpowiednie ubrania i obuwie przeznaczone do konkretnego sportu. Dlatego w ciucholandach możemy szukać odpowiednich ubrań.

Największy wybór będziemy mogli spotkać w odzieży przeznaczonej do jazdy na rowerze. Znajdziemy tu różnego typu dopasowane spodenki z miękkim wykończeniem w kroku. Wyszperamy też koszulki rowerowe, niektóre posiadają specjalną kieszonkę na plecach. Taka odzież jest wykonana ze specjalnie dobranych, przepuszczających materiałów. W lumpeksach znajdziemy też rękawiczki przeznaczone do jazdy na rowerze, a nawet nowe jeszcze nierozpakowane bidony.

Kolejnym sportem, na który będziemy mogli ubrać się w ciucholandzie będzie jazda konna. Między wieszakami znajdziemy różnego rodzaju bryczesy, od materiałowych po skórzane jak i z materiałów mieszanych. Spotkać możemy również specjalnego typu obuwie tzw. Oficerki lub sztyblety. Dobrze szperając znajdziemy również Toczek, czyli twardą czapkę do jazdy konnej. Toczek ma nie tylko spełniać rolę wizualną ale także chronić głowę jeźdźca przed upadkiem.

Następnym sportem może być jazda na rolkach. Tutaj mamy wśród ubrań duże pole do popisu, ponieważ generalnie można założyć wszystko.  Najważniejsze w tym sporcie będą łyżworolki, które okazjonalnie również możemy spotkać  w ciucholandach. Jednak wytrawni łyżworolkarze zawszę będą szukać najlepszego sprzętu.

Kolejna dyscypliną będzie pływanie. Stoję kąpielowe znajdziemy w ciucholandach w każdym rozmiarze, kolorze jak i fasonie. Tutaj wybór jest największy. Znajdziemy stroje kąpielowe jednoczęściowe, dwuczęściowe jak i dziecięce i spodenki i slipki kąpielowe męskie. Spotkamy również typowo sportowe fasony strojów kąpielowych miedzy innymi takich marek jak: Speedo, Reebok czy Adidas. Są  to stroje typowo do uprawiania sportu.

Ostatnim i najbardziej popularnym sportem będzie jogging czyli bieganie. Tutaj mamy bardzo duże możliwości wyszukiwania ubrań w ciucholandach. Każdy podczas biegania sam wie co jest dla niego najbardziej odpowiednim strojem. Najważniejszym aspektem będzie tutaj obuwie. Odpowiednie i dobrze wyprofilowane adidasy są najważniejszym atrybutem tego sportu.

W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść