Sandały idealne na lato

Sklepy obuwnicze obfitują w różnego typu obuwie letnie. Już od przełomu kwietnia i maja sandały królują na sklepowych półkach.  Przedział jest ogromny. Od sandałków na niskim obcasie po szpilki i koturny. W sezonie letnim 2013 do łask wracają nasze kochane espadryle, buty na tak zwanej słomie. Ten motyw możemy znaleźć w koturnach, obcasach klockach jak i niskich koturnach.

Sandałki na niskim obcasie, czyli buty które możemy założyć wszędzie i do wszystkiego. Są wygodne dlatego nosimy je na co dzień, na zakupy czy do pracy. Sandałki na obcasie są idealne na wieczór. W takim obuwiu nogi są optycznie wydłużone. Każda kobieta w butach na obcasie czuje się znacznie pewniej niż w każdym innym obuwiu.

Japonki są to buty lub klapki, które trzymają się na stopie dzięki dwóm paskom przechodzącym między palcami.  Tego typu obuwie jest szczególnie lubiane przez kobiety jednak przez mężczyzn znacznie mniej. Paski przechodzące przez palce nie dla wszystkich są wygodne.

Sandały na koturnie szturmem zdobyły miliony kobiet na całym świecie. Jest to obuwie które króluje na polskich ulicach miast i wsi.  Koturny są butami które są wysokie i dzięki temu kobieta czuje się pewniej  ale najważniejsza ich cechą jest wygoda. Buty te mają platformę dzięki której są wyjątkowo wygodne. Aktualnie w oferowanych w naszej hurtowni odzieży zbiórkach największa ilość stanowią sandały na koturnach.

Nie można tutaj nie wspomnieć o naszych kochanych Ciucholandach, ponieważ przedział obuwia jaki tam można spotkać jest nieprzeciętny. Dzięki ciucholandom możemy być ubrane niepowtarzalnie, co jest coraz trudniejsze na polskich ulicach.

Idealne sandały to takie w których będziemy się czuć komfortowo. Dla niektórych będą to buty na płaskiej podeszwie, dla innych na koturnie a dla jeszcze innych na szpilce. Dla jednych podstawowym kryterium przy wyborze jakichkolwiek butów będzie to z jakich materiałów są wykonane. Szczególnie sandały na lato powinny być wykonane z naturalnych skór, ponieważ noga jest bardziej podatna na obtarcia.

Na lato sandały wykonane są raczej w pastelowych barwach. W tym roku królują zielenie, pomarańcze i wszystkie pastelowe i neonowe kolory.

W celu dokonania rezerwacji towaru do swojego sklepu z odzieżą używana zapraszamy do wypełnienia formularza obok.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść