Odzież zimowa

Zimowa pogoda skłania nas do zakupów rzeczy które wykonane są z ciepłych i naturalnych materiałów. Półki w szafach z odzieżą  letnią ustępują miejsca tym ciepłym, zimowym odzieniom.   Zimowe swetry powinny być wykonane z naturalnych materiałów takich jak: wełna, bawełna, kaszmir, alpaka czy angora. To samo dotyczy nakryć głowy i szalików. Natomiast najcieplejsze kurtki będą takie, które wewnątrz posiadają ocieplenie z puchu lub pierza. Ważne też, aby kurtka była wykonana z nieprzemakalnego materiału.

Sklepy z odzieżą używaną zwiększyły właśnie asortyment w odzież zimową.  Widać gołym okiem, że na wieszakach pojawiła się spora ilość ciepłych swetrów, bluz, ciepłych spódnic i spodni, a także kurtki ocieplane naturalnym puchem. Znajdziemy to wszystko w odzieży wycenionej i tam będzie spora ilość rzeczy nowych jak i mało używanych. Natomiast na dziale „na wagę” znajdziemy rzeczy bardziej używane, ale także takie które mają mały ubytek, który w większości przypadków jest naprawialny. Znajdziemy też sporą ilość obuwia zimowego. Są to buty firm takich jak: Timberland, Next, Marks&Spencer, Adidas, Nike i inne. Często można zauważyć też śniegowce dla dzieci i tak bardzo poszukiwane przez matki ocieplane kombinezony zimowe.

Odzież ze zbiórek niemieckich charakteryzuje się właśnie tym, że znajdziemy tutaj dużą ilość swetrów, bluz i ciepłych kurtek. W przeważającej większości jest to odzież renomowanych niemieckich i nie tylko marek takich jak: H&M, C&A, RALPH LAUREN, NIKE, ADIDAS.

Wszystkich zainteresowanych zakupem zimowej odzieży używanej zapraszamy do naszej hurtowni. W przypadku chęci uzyskania dokładnej informacji handlowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub o wypełnienie formularza obok.

NAPISZ DO NAS

imię i nazwisko

firma

email

treść